ROBOTY BUDOWLANE I MONTAŻOWE

 • ROBOTY BUDOWLANE

  ROBOTY BUDOWLANE
  Wznoszenie budynków, hal, wiat, czy obiektów technicznych wiąże się z szeregiem następujących po sobie procesów. Każdą inwestycję rozpoczyna się od stworzenia koncepcji, projektu oraz uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń – w tym pozwolenie na budowę! Niezwłocznie po zakończeniu tego etapu rozpoczyna się faza realizacji obiektu. Roboty ziemne, fundamentowe, żelbetowe, murowe, brukarskie, dekarskie, instalacyjne, elektryczne, wykończeniowe, prace związane z zagospodarowaniem terenu, czy specjalistyczne roboty posadzkowe to tylko część prac, którą możemy dla Ciebie wykonać. Dobra organizacja robót pozwoli osiągnąć Ci wyznaczony cel, którego zwieńczeniem jest uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Z chęcią i zapałem poprowadzimy Twoją inwestycje przez wszystkie te etapy.
  Wykonujemy także prace z zakresu remontów, modernizacji oraz przekształcania przeznaczenia istniejących już obiektów. Terminowość, odpowiedzialność oraz doświadczona kadra inżynierska pozwala nam z powodzeniem realizować wszelkie powierzone nam zadania inwestycyjne.

  budowlankabudowlankabudowlanka

 • ROBOTY MONTAŻOWE

  ROBOTY MONTAŻOWE
  Roboty montażowe najczęściej kojarzone są z budownictwem przemysłowym. Samo pojęcie "montaż" jest określeniem bardzo szerokim. Konstrukcje stalowe, konstrukcje betonowe prefabrykowane, płyty elewacyjne, stolarka okienna, czy drzwiowa jak i instalacje przemysłowe posiadają ten wspólny mianownik. Już niejednokrotnie sprostaliśmy podobnym wyzwaniom, co przerodziło się w zadowolenie Naszych Klientów. Uzyskane referencje od największych krajowych przedsiębiorstw są tylko tego potwierdzeniem. Powierzając nam tego typu prace, Twoja firma może do tego grona dołączyć.

  budowlankabudowlankabudowlanka