O spółce

Przedsiębiorstwo Demetrix Sp. z o. o. sp. k. jest na rynku krajowym znanym i cenionym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego (podziemny i odkrywkowy), przetwórczego (recykling, sortownie, huty, koksownie), chemicznego oraz spożywczego. Firmę wyróżnia nowoczesna hala produkcyjna oraz doskonałe zaplecze projektowe w postaci profesjonalnej kadry inżynierskiej. W swojej szerokiej ofercie Demetrix posiada przesiewacze i podajniki wibracyjne, przenośniki taśmowe, kubełkowe i ślimakowe, kruszarki, rozdrabniacze, zasuwy oraz wentylatory promieniowe, osiowe i oddymiające. Nowością wprowadzoną do produkcji są opatentowane odbijaki oraz armatki powietrzne, które służą do rozwiązywania problemów związanych z zawisami materiałów sypkich w zbiornikach lub ciągach transportowych. Demetrix jest także producentem rur preizolowanych, rur stalowych kołnierzowych lub na złączkach Victualic oraz elementów rurociągów – dwuwarstwowych stalowo-tworzywowych oraz preizolowanych typu DERMO.

W 2012 roku firma utworzyła dział budowlany, który zajmuje się realizacją dużych inwestycji, w zakres których wchodzą roboty ziemne, fundamentowa oraz żelbetowe, a także wszelkie remonty, bądź wznoszenie od podstaw obiektów przemysłowych. Frima zajmuje się również montażem maszyn oraz rurociągów technologicznych.

Dbając o ciągły rozwój w 2013 roku firma otrzymała od jednostki certyfikującej TUV NORD Polska następujące certyfikaty:

· System zarządzania wg EN ISO 9001 I EN ISO 14001
· System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg PN-N-18001

w zakresie: Projektowanie i produkcja maszyn, elementów rurociągów i ich instalacji. Handel maszynami i usługi serwisowe maszyn dla przemysłu, a także Usługi w zakresie robót budowlanych.

Działając kompleksowo zapewniamy pełną obsługę począwszy od zaprojektowania oraz dostawy urządzeń, poprzez montaż, rozruch i serwisowanie. Gwarancja technologiczna, krótkie terminy realizacji, wysoka jakoś wykonania oraz doskonałe parametry techniczne maszyn i urządzeń są najlepszą zachętą dla naszych klientów.

Misja firmy

Klient nie zależy od nas, ale my od niego

Obszar działalności


obszar działalności

Film reklamowy