Generalne Wykonawstwo

Firma Demetrix zajmuje się generalnym wykonawstwem na obiektach przemysłowych. Wznoszenie budynków, hal, wiat, czy obiektów technicznych wiąże się z szeregiem następujących po sobie procesów. Każdą inwestycję rozpoczyna się od stworzenia koncepcji, projektu oraz uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń – w tym pozwolenie na budowę. Niezwłocznie po zakończeniu tego etapu rozpoczyna się faza realizacji obiektu. Roboty ziemne, fundamentowe, żelbetowe, murowe, brukarskie, dekarskie, instalacyjne, elektryczne, wykończeniowe, prace związane z zagospodarowaniem terenu, czy specjalistyczne roboty posadzkowe to tylko część prac, którą możemy dla Ciebie wykonać. Dobra organizacja robót pozwoli osiągnąć Ci wyznaczony cel, którego zwieńczeniem jest uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Z chęcią i zapałem poprowadzimy Twoją inwestycje przez wszystkie te etapy.

Remonty obiektów

Wykonujemy także prace z zakresu remontów, modernizacji oraz przekształcania przeznaczenia istniejących już obiektów. Antykorozja konstrukcji stalowych, modernizacja posadzek, reprofilacja ścian i stropów, wykonywanie zabezpieczeń żywicznych, wymiana instalacji to tylko część z robót które możemy dla Ciebie wykonać. Terminowość, odpowiedzialność oraz doświadczona kadra inżynierska pozwala nam z powodzeniem realizować wszelkie powierzone nam zadania inwestycyjne.

ROBOTY MONTAŻOWE

Roboty montażowe najczęściej kojarzone są z budownictwem przemysłowym. Samo pojęcie „montaż” jest określeniem bardzo szerokim. Konstrukcje stalowe, konstrukcje betonowe prefabrykowane, płyty elewacyjne, stolarka okienna, czy drzwiowa jak i instalacje przemysłowe posiadają ten wspólny mianownik. Już niejednokrotnie sprostaliśmy podobnym wyzwaniom, co przerodziło się w zadowolenie Naszych Klientów. Uzyskane referencje od największych krajowych przedsiębiorstw są tylko tego potwierdzeniem. Powierzając nam tego typu prace, Twoja firma może do tego grona dołączyć.

ROBOTY BUDOWLANE

Wznoszenie budynków, hal, wiat, czy obiektów technicznych wiąże się z szeregiem następujących po sobie procesów. Każdą inwestycję rozpoczyna się od stworzenia koncepcji, projektu oraz uzyskania wszystkich niezbędnych pozwoleń – w tym pozwolenie na budowę! Niezwłocznie po zakończeniu tego etapu rozpoczyna się faza realizacji obiektu. Roboty ziemne, fundamentowe, żelbetowe, murowe, brukarskie, dekarskie, instalacyjne, elektryczne, wykończeniowe, prace związane z zagospodarowaniem terenu, czy specjalistyczne roboty posadzkowe to tylko część prac, którą możemy dla Ciebie wykonać. Dobra organizacja robót pozwoli osiągnąć Ci wyznaczony cel, którego zwieńczeniem jest uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Z chęcią i zapałem poprowadzimy Twoją inwestycje przez wszystkie te etapy.

Wykonujemy także usługi budowlane świadcząc je jako podwykonawcy, kontrahenci bądź konsorcjanci innych spółek. Współpracujemy z firmami dostarczającymi renomowane urządzenia, a także realizującymi wyspecjalizowane zakresy prac w branżach instalacyjnych.