Spawacz

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do uprawnienia metodą 135 inne uprawnienia mile widziane
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną na adres e-mail kadry@demetrix.eu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Budowlaniec

  • prace budowlane
  • prace monterskie

Wymagania:

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m
  • gotowość do pracy na delegacji – teren RP
  • mile widziane doświadczenie przy montażu konstrukcji oraz prawo jazdy

Oferujemy:

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEMETRIX NEW Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEMETRIX NEW Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DEMETRIX NEW Sp. z o.o., 41-940 Piekary Śląskie ul.1 Maja 35, tel.(32) 284-12-23. DEMETRIX NEW Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego nie dłużej niż przez 3 miesiące.