Dane firmy:

DEMETRIX NEW Sp. z o.o.
41-940 Piekary Śląskie, ul. 1-go Maja 23
NIP: 625-22-94-317
KRS: 0000937918
REGON: 240232291

telefon / fax: (+48) 32 284 12 23
e-mail: sekretariat@demetrix.eu

Dział Handlowy:

telefon: (+48) 32 284 12 23
e-mail: handlowy@demetrix.eu

Administracja:

telefon: (+48) 32 284 12 23
e-mail: sekretariat@demetrix.eu

Napisz do nas:

  O spółce:

  Przedsiębiorstwo DEMETRIX NEW Sp. z o.o. jest na rynku krajowym znanym i cenionym producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu wydobywczego (podziemny i odkrywkowy), przetwórczego (recykling, sortownie, huty, koksownie), chemicznego oraz spożywczego. Firmę wyróżnia nowoczesna hala produkcyjna oraz doskonałe zaplecze projektowe w postaci profesjonalnej kadry inżynierskiej. W swojej szerokiej ofercie Demetrix posiada przesiewacze i podajniki wibracyjne, przenośniki taśmowe, kubełkowe i ślimakowe, kruszarki, rozdrabniacze, zasuwy oraz wentylatory promieniowe, osiowe i oddymiające. Nowością wprowadzoną do produkcji są opatentowane odbijaki oraz armatki powietrzne, które służą do rozwiązywania problemów związanych z zawisami materiałów sypkich w zbiornikach lub ciągach transportowych. Demetrix jest także producentem rur preizolowanych, rur stalowych kołnierzowych lub na złączkach Victualic oraz elementów rurociągów – dwuwarstwowych stalowo-tworzywowych oraz preizolowanych typu DERMO.

  W 2012 roku firma utworzyła dział budowlany, który zajmuje się realizacją dużych inwestycji, w zakres których wchodzą roboty ziemne, fundamentowa oraz żelbetowe, a także wszelkie remonty, bądź wznoszenie od podstaw obiektów przemysłowych. Frima zajmuje się również montażem maszyn oraz rurociągów technologicznych.

  Dbając o ciągły rozwój w 2013 roku firma otrzymała od jednostki certyfikującej TUV NORD Polska następujące certyfikaty:

  · System zarządzania wg EN ISO 9001 I EN ISO 14001
  · System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg PN-N-18001

  w zakresie: Projektowanie i produkcja maszyn, elementów rurociągów i ich instalacji. Handel maszynami i usługi serwisowe maszyn dla przemysłu, a także Usługi w zakresie robót budowlanych.

  Działając kompleksowo zapewniamy pełną obsługę począwszy od zaprojektowania oraz dostawy urządzeń, poprzez montaż, rozruch i serwisowanie. Gwarancja technologiczna, krótkie terminy realizacji, wysoka jakoś wykonania oraz doskonałe parametry techniczne maszyn i urządzeń są najlepszą zachętą dla naszych klientów.